Bejegyzések

#jóidő címkéjű bejegyzések megjelenítése

Hol a naptej? Végre szükség van rá! :)

Kép
Hol a naptej? Végre szükség van rá! :) Következő bejegyzés:  http://lazulunk.blogspot.com/2018/04/szafari-park-safari-aitana.html Előző bejegyzés:  https://lazulunk.blogspot.com/2018/04/szivunk-csucske-guardamar.html Hol a naptej? Végre szükség van rá! :) Irány a tengerpart ismét! Süt a nap, kevés felhő, vállalható szél. Gyerekekre fel a gumicsizmát, a vízhatlan kertésznadrágot és mehet is a futkározás a hullámok elől, a várépítés, alagútásás. Nem unalmas, mert minden nap új várat kell építeni. Nem azért mert elmosná a víz, hanem sajnos a kutyásokat kevésbé érdekli, hogy nyilván a gyerekeknek építjük, ha nem vagyunk ott, akkor simán hagyják, hogy odapisiljen a kutya... :( Mivel lehet rávenni a gyerekeket, hogy ne rohangáljanak ketten háromfelé? Egy ismerős háromgyerekes apukától kaptuk a tippet évekkel korábban, hogy ha ásunk egy sekély (~10cm), de viszonylag nagy gödröt, amit feltöltünk tengervízzel, akkor hamar felmelegszik benne a víz és a gyerekeknek pon...