Bejegyzések

#bújócska címkéjű bejegyzések megjelenítése

Hétköznapok

Kép
Hogy telnek a hétköznapjaink? Következő bejegyzés:  http://lazulunk.blogspot.com/2018/05/elche-sarkanyok-nyomaban.html Előző bejegyzés:  http://lazulunk.blogspot.com/2018/05/torrevieja-ismet.html Akik szerint így... fotó: https://pixabay.com/hu/ifj%C3%BAs%C3%A1gi-akt%C3%ADv-ugr%C3%A1s-boldog-570881/ ...azok távol járnak a valóságtól... ...és nem csak azért, mert nem szoktunk hajnalban kelni :-) A napirendünkben annyi a megkötés, hogy vmikor délután 1-5 között Nellinek és Beninek sziesztáznia kell 1-2 órát. Nelli általában hamar elalszik (persze nála is vannak kivételek), Benivel viszont jellemzően 1:4 arányban alulmaradunk. Ennek ellenére simán fent vannak este 10-ig, de legalább reggel hagynak minket aludni akár 8-9-ig is. Ovi -és munkakezdés előtt kell majd az az 1 hónap akklimatizáció Budapesten augusztusban :) Hihetetlen mennyiségű energiájuk van. Pár napja volt egy cikk az index vmelyik blogján, hogy a gyerekek regenerációs képesség...