Bejegyzések

#Nao Victoria címkéjű bejegyzések megjelenítése

Torrevieja ismét

Kép
Torrevieja ismét Következő bejegyzés:  http://lazulunk.blogspot.com/2018/05/hetkoznapok.html Előző bejegyzés:  http://lazulunk.blogspot.com/2018/04/szafari-park-safari-aitana.html Visszatértünk Torreviejába, hogy megnézzük a kikötő környékét. Itt van a tengeralattjáró múzeum, a móló, a "tenger és a só" múzeuma és még további látványosságok, amik érdekelhetik a gyerekeket. Most lényegesen kevesebb autó volt a városban, mint a múltkor, így pár utcával a kikötő mellet parkoltunk le - az utcákban ingyenes a parkolás, csak helyet találni nehéz - így a kikötő felé a tengerparti sétányon sétáltunk végig. Szép sétány a szokásos elrendezéssel, pálmafák, éttermek a szárazföld felőli oldalon, afrikai árusok a tenger felőli oldalon... ...majdnem teljesen igazi LouisVuton (sic) táskák, D&G napszemüvegek és aranyszálakkal átszőtt, csillogó NIKE cipők. A kikötő mellett a gátnál találtunk egy nagy parkolót, ahol 2 EUR az egész napos parkolás - jó alternatíva lesz, ha eg...