Bejegyzések

#La Mata park címkéjű bejegyzések megjelenítése

A tavasz melege... ...avagy annak hiánya...

Kép
Következő bejegyzés:  http://lazulunk.blogspot.com/2018/04/most-ne-menjunk-le-tengerpartra.html Előző bejegyzés:  http://lazulunk.blogspot.com/2018/04/hova-menjunk-ma.html Úgy tűnik kicsit túlbecsültük a spanyol tavasz erejét vagy lebecsültük a hűvös esti szellőt… A magunkkal hozott meleg ruhatárunk minden elemét folyamatosan hordjuk -  esténként még a lakásban is, hogy a komfortzónánk belső határán érezzük magunkat. Majd a várt júniusi, júliusi hőségben talán már ízlésünk szerint variálhatunk, hogy melyik ruha mivel illik össze – addig max a pulcsik sorrendjén variálunk, hogy melyik kerüljön legfelülre. Azért nem adjuk fel, beöltözve tengerpartozunk... 😊 Úgy tűnik, a nyugdíjas szomszédainknak ez a hűvös áprilisi időjárás már maga a várva várt nyár, így megint úszkáltak a medencében. Megnéztem, de a víz nem lett érezhetően melegebb az előző napok óta. Már nekem volt ciki hosszú ujjú pólóban játszani így a parton Benivel, megmutattam hát a magyar virtu...