Hova menjünk ma?
Következő bejegyzés: http://lazulunk.blogspot.com/2018/04/a-tavasz-melege-avagy-annak-hianya.html Előző bejegyzés: http://lazulunk.blogspot.com/2018/04/elso-tapasztalatok.html Gyerekek, hova menjünk? A tengerparta! következő alkalom (délután, este, vagy következő reggel) Gyerekek hova menjünk? A tengerpartra! következő alkalom Gyerekek hova menjünk? A tengerpartra! …és így tovább 😊 OK, értjük, hogy megunhatatlan a hatalmas homokozó, de nézzünk azért vmi mást is... …kellemes idő van, fedezzük fel a környéket! Parque de Las Naciones (Torrevieja) Nagy park, játszótérrel, tavakkal, vízesésekkel, madarakkal – sajnos a szeméttel itt sem mindenki talál be a szemeteskosárba :( A legnagyobb sztár a sárkányos csúszda és a galambok üldözése 😊 Torre del Moro (Torrevieja) A tripadvisor is említi, de szerintünk pár percre jó csak a gyerekeknek, amíg végigfutnak a parkon. A toronyba nem lehet felmenni – egy hajléktalannak tűnő bácsi 1 eu...